Możliwości dla sponsor
ó w

 

Czwarta rewolucja przemysłowa „Industry 4.0” sprawiła, że funkcja IT Managera stała się kluczową w procesie produkcyjnym. Od Cloud Computing do Edge Computing, od Big Data do bezprzewodowego transferu danych, infrastruktura IT i programowanie są obecnie najważniejszymi funkcjami na hali produkcyjnej i w biurach kierowników produkcji.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na informacje, wydawca wiodących w Polsce czasopism poświęconych technologii produkcji Control Engineering Polska oraz Inżynieria i Utrzymanie Ruchu organizuje Konferencję i Wystawę Digital Manufacturing. Konferencja zgromadzi duże i małe firmy produkcyjne z całej Polski w celu spotkania się z dostawcami, producentami i menedżerami ds. IT. Liderzy ci będą rozmawiać o tym, jak najlepiej wdrażać i zarządzać złożonością systemów informatycznych, które obecnie dominują w organizacjach produkcyjnych w Polsce i na świecie.

Wydawnictwo Trade Media International koncentruje się na zapewnieniu Sponsorom jak najlepszych możliwości promocji i tworzenia sieci kontaktów dla technologii produkcji. Sponsorzy Konferencji DIGITAL MANUFACTURNG będą mogli zaprezentować i wystawić swoje produkty i rozwiązania w jednym miejscu we Wrocławiu, a także spotkać się z menedżerami ds. IT, ekspertami technologicznymi i inżynierami z najbardziej zaawansowanych i myślących przyszłościowo firm produkcyjnych w Polsce. Oferujemy wiele możliwości nawiązywania kontaktów i promocji Państwa marek, a także okazji do kontaktów i spotkań z Państwa potencjalnymi klientami.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do promocji i nawiązania kontaktów!  

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM

Chcą Państwo usprawnić działania swojej sprzedaży i marketingu? Umożliwimy dostęp do zainteresowanych z szeroko pojętej tematyki IT dla przemysłu. 

 

Zdobędą Państwo przewagę nad konkurencją na rynku dzięki rozpoznaniu i wzmocnieniu swojej marki.

Networking zapewni Państwu kontakty z gośćmi VIP na wysokim szczeblu, jak prelegenci z wyższych uczelni.

Kameralna atmosfera umożliwi wartościowe dyskusje podczas prezentacji zarezerwowanych dla wybranych dostawców.

Pakiet sponsorski dopasowany w celu maksymalizacji ekspozycji Państwa firmy.

 UCZESTNICY

Jako Sponsor Państwa firma otrzyma wyłączny dostęp do uczestników konferencji, wśród których będą osoby decydujące o zakupie w branży produkcji, dostawcy, inwestorzy i osoby z wysokiego szczebla. 

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani, bardzo proszę kontaktować się z naszym działem handlowym pod adresem advertise@trademedia.pl lub telefonicznie +48 501 092 102.